logo
Efektyvūs reklamos sprendimai

Maketavimo paslaugos

Google Ads reklama

Socialinių tinklų administravimas

Rinkodaros paslaugos

Spaudos gamyba

Susisiekite su mumis

+370 683 12899

Top

Marketingo paslaugos

Marketinginiai sprendimai

Profesionalūs marketinginiai sprendimai padės efektyviai augti Jūsų verslui - ar tai būtų visai nauja įmonė ar turinti didelę patirtį. Sukursime ir suplanuosime reklamos strategiją, padėsime sužinoti, kas yra Jūsų klientas. Pritaikyti tikslingą reklamos pateikimo formą pagal kanalus.

Profesionali komunikacija

Tinkama komunikacija nuo pat pradžių yra labai svarbi. Įmonė privalo profesionaliai bendrauti ir komunikuoti su visais - tiek su klientais, tiek su partneriais, žurnalistais ar socialinių tinklų lankytojais. Patikėkite šią svarbią užduoti mūsų komunikacijos specialistui. Supratę Jūsų tikslus ir viziją, mes patarsime, kokią pasirinkti marketingo strategiją, paslaugas bei kryptį.

Strategija ir planavimas

Kuriame ir administruojame visus marketingo darbus, todėl visuose kanaluose išlaikome tolygų prekių ženklų dizainą, komunikacijos tikslus ir įvaizdžio formavimo strategiją.

Užsisakykite paslaugą užpildydami formą:

  Atliekami darbai

  naujienlaiskiu marketingas

  Efektyvi skaitmeninio marketingo priemonė, kuri padės pritraukti naujų klientų, pranešti apie akcijas ir nuosekliai padidinti pardavimus.

  drabuziai reklamai

  Reklama ant drabužių – siuvinėjimo, šilkografijos arba termospaudos būdu. Marškinėliai, džemperiai, kepurės, darbo drabužiai.

  reklaminiai tentai virs gatviu

  Reklaminiai tentai virš gatvių

  Reklamuokitės tentuose virš gatvių. Tai puiki galimybė paskelbti apie akcijas, išpardavimus, renginius ar naujos parduotuvės atidarymą.

  marketingo plano sudarymas

  Marketingo strategijos kūrimas

  Išanalizavę Jūsų verslo aplinką ir tikslus, sukursime trumpalaikę arba ilgalaikę marketingo strategiją, kuri padidins prekinio ženklo žinomumą.

  reklama ant transporto

  Reklama ant transporto

  Galime reklamuoti Jūsų produktus ir paslaugas ant viešojo transporto – autobusų, troleibusų bei taxi automobilių. Maketuojame.

  verslo dovanos

  Praktiškos, originalios ir inovatyvios dovanos ir jų rinkiniai. Sukūrsime ir paruošime dovanas Jūsų klientams ar darbuotojams.

  fotografo paslaugos

  Profesionalaus fotografo paslaugos – komercinės reklamos, produkcijos, interjero, architektūros, maisto, renginių, asmeninių švenčių.

  Influenceriu paslaugos

  Influencerių marketingas

  Norite greito efekto? Pasinaudokite influencerių paslauga. Dirbame su žinomais visuomenės veikėjais ir daug sekėjų turinčiais žmonėmis.

  Atliekami darbai

  Automobiliu apklijavimas

  Automobilių apklijavimas

  Būkite matomi gatvėse su stilinga reklama ant firminio automobilio. Maketuojame ir gaminame lipdukus automobiliams bei teikiame automobilio apklijavimo paslaugą.

  store

  Vitrinų apipavidalinimas

  Kokybiška spauda ir profesionalus vitrinų apipavidalinimas ir apklijavimas. Konsultuojame, maketuojame, gaminame ir apklijuojame.

  Turiniu raidziu gamyba (2)

  Turinių raidžių gamyba

  Projektuojame ir gaminame reklamines šviečiančias turines raides, iškabas, šviesdežes. Sukursime Jūsų verslui solidų lauko reklamos įvaizdį!

  reklamos montavimo darbai

  Reklamos montavimas

  Atliekame montavimo, kabinimo, tvirtinimo darbus. Bokštelio nuoma. Randame sprendimą greitai, garantuojame darbų atlikimo kokybę.

  Parengsime planą

  1. Konsultuojame

  2. Išanalizuojame verslo aplinką

  3. Parengiame skaitmeninio ir išorinio marketingo planą

  4. Profesionaliai vykdome laikydamiesi plano ir biudžeto