Marketingo paslaugos - Pozityvus Efektas
logo
Efektyvūs reklamos sprendimai

Maketavimo paslaugos

Google Ads reklama

Socialinių tinklų administravimas

Rinkodaros paslaugos

Spaudos gamyba

Susisiekite su mumis

+370 683 12899

Top

Marketingo paslaugos

Efektyvūs marketinginiai sprendimai

Profesionalūs marketinginiai sprendimai padės efektyviai augti Jūsų verslui - ar tai būtų visai nauja įmonė ar turinti didelę patirtį. Padėsime jums kurti ir segmentuoti savo auditorijas, pritaikyti jiems tikslingą reklamos formą bei kanalus.

Profesionali komunikacija

Tinkama komunikacija nuo pat pradžių yra labai svarbi. Įmonė privalo profesionaliai bendrauti ir komunikuoti su visais - tiek su klientais, tiek su partneriais, žurnalistais ar socialinių tinklų lankytojais. Patikėkite šią svarbią užduoti mūsų komunikacijos specialistui. Supratę Jūsų tikslus ir viziją, mes patarsime, kokią pasirinkti marketingo strategiją, paslaugas bei kryptį.

Strategija ir planavimas į priekį

Kuriame ir administruojame visus marketingo darbus, todėl visuose kanaluose išlaikome tolygų prekių ženklų dizainą, komunikacijos tikslus ir įvaizdžio formavimo strategiją.

Teikiame marketingo paslaugas

marketingo plano sudarymas

Marketingo strategijos kūrimas

Išanalizavę Jūsų verslo aplinką ir tikslus, sukursime trumpalaikę arba ilgalaikę marketingo strategiją, kuri padidins prekinio ženklo žinomumą.

nuo 250 €

naujienlaiskiu marketingas

Efektyvi skaitmeninio marketingo priemonė, kuri padės pritraukti naujų klientų, pranešti apie akcijas ir nuosekliai padidinti pardavimus.

nuo 60 €

drabuziai reklamai

Reklama ant drabužių ir tekstilės

Reklama ant drabužių – siuvinėjimo, šilkografijos arba termospaudos būdu. Marškinėliai, džemperiai, kepurės, darbo drabužiai.

nuo 100 €

reklaminiai tentai virs gatviu

Reklaminiai tentai virš gatvių

Reklamuokitės tentuose virš gatvių. Tai puiki galimybė paskelbti apie akcijas, išpardavimus, renginius ar naujos parduotuvės atidarymą.

nuo 200 €

reklama ant transporto

Reklama ant transporto

Galime reklamuoti Jūsų produktus ir paslaugas ant viešojo transporto – autobusų, troleibusų bei taxi automobilių. Maketuojame.

nuo 300 €

verslo dovanos

Verslo dovanų kūrimas

Praktiškos, originalios ir inovatyvios dovanos ir jų rinkiniai. Sukūrsime ir paruošime dovanas Jūsų klientams ar darbuotojams.

nuo 75 €

fotografo paslaugos

Profesionalus fotografas

Profesionalaus fotografo paslaugos – komercinės reklamos, produkcijos, interjero, architektūros, maisto, renginių, asmeninių švenčių.

nuo 50 €

Influenceriu paslaugos

Influencerių marketingas

Norite greito efekto? Pasinaudokite influencerių paslauga. Dirbame su žinomais visuomenės veikėjais ir daug sekėjų turinčiais žmonėmis.

nuo 300 €

Atliekami darbai

Automobiliu apklijavimas

Automobilių apklijavimas

Būkite matomi gatvėse su stilinga reklama ant firminio automobilio. Maketuojame ir gaminame lipdukus automobiliams bei teikiame automobilio apklijavimo paslaugą.

nuo 300 €

store

Vitrinų apipavidalinimas

Kokybiška spauda ir profesionalus vitrinų apipavidalinimas ir apklijavimas. Konsultuojame, maketuojame, gaminame ir apklijuojame.

nuo 200 €

Turiniu raidziu gamyba (2)

Turinių raidžių gamyba

Projektuojame ir gaminame reklamines šviečiančias turines raides, iškabas, šviesdežes. Sukursime Jūsų verslui solidų lauko reklamos įvaizdį!

nuo 500 €

reklamos montavimo darbai

Reklamos montavimas

Atliekame montavimo, kabinimo, tvirtinimo darbus. Bokštelio nuoma. Randame sprendimą greitai, garantuojame darbų atlikimo kokybę.

nuo 100 €

Parengsime Jums marketingo planą

  1. Konsultuojame

  2. Išanalizuojame verslo aplinką

  3. Parengiame skaitmeninio ir išorinio marketingo planą

  4. Profesionaliai vykdome laikydamiesi plano ir biudžeto