logo
Efektyvūs reklamos sprendimai

Maketavimo paslaugos

Google Ads reklama

Socialinių tinklų administravimas

Rinkodaros paslaugos

Spaudos gamyba

Susisiekite su mumis

+370 683 12899

Top

Stilingos veido kaukės su logotipu

Kaukės su Jūsų logotipu!

Siūlome stilingas ir komfortabilias veido kaukes su Jūsų logotipu ar užrašu, kurias bus lengva ir patogu nešioti. Atrodysite solidžiai bei reprezentatyviai.

Kaukės siuvamos Lietuvoje, turi kišenėles ir spaustukus. Termo spaudos būdu kokybiškai dekoruojame kaukes, supakuojame ir atsiunčiame nemokamai Omniva paštomatu per 2-5 d.d. nuo užsakymo patvirtinimo.

Kaukės su Jūsų logotipu kaina priklauso nuo kaukių užsakymo kiekio. Rekomenduojame užsakyti nuo 50 vnt, kad galėtumėme Jums pritaikyti ypatingą nuolaidą.

Apsauginė veido kaukė pagaminta iš dviejų sluoksnių: Išorinis sluoksnis – 100% medvilnė, Vidinis sluoksnis – 95% poliesteris, 5% elastanas. Su SILVERPLUS® apdaila. Detalų aprašymą ir kainas žiūrėkite žemiau.

Norėdami sužinoti tikslią kainą ar užsakyti – atsiųskite mums logotipą/užrašą bei dominantį kiekį el.p. [email protected]

DARBŲ PAVYZDŽIAI

PARAŠYKITE MUMS

Turite klausimą ar norite užsakyti? Galite parašyti užklausą čia:

  Paruošime maketą

  Neturite maketo? Mūsų dizaineris (už papildomą mokestį nuo 15€) sukurs naują vektorinį maketą pagal Jūsų norimus vaizdinius maketus, kuris bus tinkamas bet kokiems spaudos darbams.

  Kaina 1 vnt./5.99 €

  Atsiųsime nemokamai

  Kaukių su logotipu užsakymus nuo 20 vnt – ATSIUNČIAME NEMOKAMAI Omniva paštomatu arba kurjeriu visoje Lietuvoje.

  SIUNČIAME PAŠTOMATU VISOJE LIETUVOJE

  Tai patogu ir greita!

  Gaukite prekes Jūsų pasirinktame OMNIVA paštomate.

  Užsakydami kaukes, galite iš karto nurodyti savo Omniva paštomato pavadinimą.

  Visus pavadinimus galite rasti čia>>.

  Parašykite mums el.p. [email protected]

  arba paskambinkite tel. 8 683 12899

  VEIDO KAUKĖS APRAŠYMAS IR SAVYBĖS

  Šios kaukės yra dar geresnės, nes, be tinkamų medžiagų tiek vidiniame, tiek išoriniame sluoksnyje, jos dar turi ir NOSIES SPAUSTUKĄ BEI KIŠENĖLĘ FILTRUI ĮSIDĖTI. Galimybė reguliuoti nosies linkį individualiai daro kaukę dar saugesnę, nes tiek visuomenės sveikatos specialistai, tiek gydytojai sako, kad esminė kaukės funkcija – kuo geriau apspausti veidą.

  Žinome, kad nosies spaustukas ypač vertingas ir žmonėms, nešiojantiems akinius, – jei nosis apspaudžiama, iškvepiami garai nekyla ir akiniai nerasoja ar bent rasoja ženkliai mažiau.

  Kišenėlę filtrui taip pat pridėjome atliepdami į klientų prašymus. Kišenėle vadiname ertmę, kurią palikome tarp pirmo ir antro sluoksnio. Į tą ertmę kiekvienas pagal savo individualias galimybes dar gali įsidėti papildomos filtruojančios medžiagos.

  Norime pažymėti, kad medvilnės ar viskozės vidinėje gaminio pusėje nenaudojame dėl to, kad taip būtų pažeidžiamas gaminio funkcionalumas – nei medvilnė, nei viskozė neišgarina drėgmės taip kaip poliesteris, nes šios medžiagos yra drėgmę kaupiančios, o ne praleidžiančios.

  Išorinis sluoksnis iš medvilnės puikiai sugeria drėgmę ir turi geras filtravimo savybes, t.y. drėgmę, kurią išgarina pirmo sluoksnio poliesteris, sugeria viršutinis kaukės sluoksnis iš medvilnės. Tokiu būdu drėgmė prie kūno neužsilaiko.

  Polipropileno savo gaminiuose nenaudojame, nes polipropilenas skirtas drėgmei nuvesti, o ne sukaupti, todėl išorėje jis visai nefunkcionalus, nes jo filtracinės savybės daug prastesnės nei medvilnės.

  Mūsų apdailoje naudojama SilverPlus® – unikali technologija, kuri stabdo kvapą sukeliančių bakterijų dauginimąsi, palaiko higieną ir švarą ilgesnį laiką dėl joje naudojamų sidabro jonų. Sidabro jonų apdaila bus veiksminga tiek, kiek bus dėvimas ir pats gaminys. Pats bios technologies gamintojas sako, kad apsauga pilnai veikia 30-50 skalbimų, bet po to ne išnyksta, o tiesiog ima silpnėti.

  Mūsų apsaugines kaukes galima plauti rankomis šiltame vandenyje arba skalbimo mašinoje, ne aukštesnėje kaip 60 laipsnių temperatūroje. Galima lyginti, geriausia garais. Skalbiant nenaudoti minkštiklių. Skalbti su panašios spalvos gaminiais – kaip ir visi medžiaginiai daiktai, skalbimo metu gali dažyti.

  Tai nėra medicininės kaukės. Dėl higieninės ir epidemiologinės saugos veido kaukės nėra keičiamos ar grąžinamos.