logo
Efektyvūs reklamos sprendimai

Maketavimo paslaugos

Google Ads reklama

Socialinių tinklų administravimas

Rinkodaros paslaugos

Spaudos gamyba

Susisiekite su mumis

+370 683 12899

Top

Facebook reklama

Sukursime sėkmingą Facebook reklamą

Mes žinome KAIP, KODĖL ir KAM. Profesionali Facebook komunikacija, administravimas ir reklama Jūsų įvaizdžio formavimui, ryšio palaikymui su klientais bei pardavimų didinimui.

Mes pasirūpinsime turiniu, kūrybinėmis idėjomis, unikaliu dizainu bei efektyviomis Facebook Ads Manager reklaminėmis kampanijomis.

Facebook marketingas turi milžinišką potencialą padėti Jūsų verslui. Pats laikas tai išnaudoti.

Efektyvūs Facebook marketingo sprendimai

Tinkamai sukurtoje Facebook reklamos kampanijoje vienas paspaudimas tegali kainuoti 3 centus. Tik pagalvokite, kiek naujų potencialių pirkėjų galite sulaukti už nedidelį mėnesinį biudžetą?

Look-a-like auditorijos kūrimas

Galima padidinti Jūsų auditoriją, kurioje būtų panašūs žmonės į tuos, kurie jau pirko lankėsi socialiniame puslapyje, pirko produktus, užsisakė naujienlaiškį ar lankėsi svetainėje. Naudinga yra atrasti žmones, kurie panašūs į Jūsų pirkėjus. Facebook kaupia daug įvairios informacijos apie savo vartotojus - amžių, buvimo vietą, pomėgius, eglesį, todėl pagal tai gali automatiškai analizuoti ir atrinkti panašią į Jūsų auditoriją. Pagrindiniai reikalavimai efektyviam Lookalike auditorijos veikimui - Facebook puslapyje turi būti virš 1000 sekėjų, o svetainėje lankytis daugiau kaip 1000 vartotojų.

Facebook reklama per 30 dienų buvo rodoma 1,5-2 mln. žmonių.

Užsisakykite paslaugą užpildydami formą:

  Facebook reklamos paslaugos verslui

  plan

  Strateginio plano sukūrimas

  Pagal poreikius, tikslus bei biudžetą galime parengti Facebook komunikacijos ir reklamos planą savaitei, mėnesiui ar metų ketvirčiui.

  nuo 100 €

  bullhorn

  Facebook Ads kampanijos kūrimas

  Profesionaliai sukursime Facebook reklaminę kampaniją pagal Jūsų poreikius, tikslus bei biudžetą. Galime atlikti kampanijų A/B testus.

  nuo 60 €

  messenger

  Messenger reklamos kūrimas

  Facebook messenger yra efektyvi reklaminės kampanijos priemonė, ypač tiems, kurie gali potencialius klientus konsultuoti gyvai.

  nuo 35 €

  team

  Look-a-like auditorijos kūrimas

  Facebook sistema leidžia naudotis pakartotinė rinkodara ir kurti keliskart didesnes autorijas, kurios yra panašios į Jūsų lankytojus.

  nuo 70 €

  files-and-folders

  Turinio ir tekstų kūrimas

  Sukursime tikslius, sudominančius ir prikaustančius dėmesį reklaminius tekstus. Mes žinome, kaip Jūsų svetainės ar reklamos turinį padaryti patrauklų.

  nuo 60 €

  like

  Fanų auditorijos didinimas

  Galime padidinti sekėjų skaičių pagal jūsų turimą biudžetą. Didesnis sekėjų skaičius padidina klientų pasitikėjimą bei padeda įsivažiuoti neseniai atidarytoms įmonėms.

  nuo 90 €

  syllabus

  Facebook pixel įdiegimas

  Facebook Pixel unikalaus kodo įdiegimas į Jūsų svetainę suteikia galimybę fiksuoti ir stebėti lankytojus bei jų veiksmus bei taikyti remarketingą.

  nuo 70 €

  app

  Įskiepio (App) įdiegimas

  Galime įdiegti papildomų programėles į Jūsų Facebook puslapį. Pvz. naujienlaiškių, registracijos formų, el. parduotuvių, medios grupavimo funkcijas.

  nuo 70 €

  Parengsime Facebook reklamos planą

  1. Konsultuojame

  2. Parengiame pasiūlymą pagal poreikius

  3. Profesionaliai vykdome laikydamiesi plano ir biudžeto

  4. Optimizuojame ir prižiūrime

  facebook puslapio administravimas

  Sukursime Facebook reklamines kampanijas

  target

  Padidinsime apsilankymų kiekį Jūsų svetainėje

  logistic

  Sukursime potencialių klientų auditoriją